Naší působnosti a služeb můžete využít po celé ČR


Realizace a rekonstrukce plášťů šikmých tak i rovných střech. Vytvoření individuálních cenových kalkulací a rozpočtů.
Při poškození střechy okamžitý zásah a návrh řešení pro zabránění následných škod.
Na kontaktní mobilní číslo 608 513 427 možno volat 24 hodin denně včetně víkendů. Naše služby a realizace jsou po celém jihomoravském kraji, Vysočina, pardubický, olomoucký, zlínský

realizace střech, pergol 
rekonstrukce střech
Odbornost řemeslná i teoretická
osobní jednání, systematičnost
projektové řešení složitých detailů
komunikace a spolupráce s ostatními
řemeslníky stavby samozřejmostí

diagnostika posouzení střechy
poškozených objektů
včetně odstraňování plísně
bližší informace a konzultace možné
získat prostřednictvím uvedených kontaktů
individuální a tvořivě odborný přístup
ke každé zakázce

posouzení rozsahu škody
vytvoření odborné cenové nabídky
a navrhnutí optimálního řešení
vzhledem k různosti a velikosti objemu
zakázky je cena kalkulovaná
vždy individuálně
prodej zboží - zajištění materiálu
popřípadě práce s materiálem
nakoupeným objednatelem


Střecha na klíč

Postup při jednotlivých zakázkách:

1. Poptávka

Kontaktovat nás můžete pomocí emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na čísle +420 608 513 427.

2. Cenová nabídka

Na základě zaslané poptávky vám zpracujeme cenovou kalkulaci projektu. Použijeme podklady případného investora či projektové dokumentace ke stavbě. Cenové nabídky vždy zpracováváme jako položkový rozpočet, kde přesně vidíte náklady na jednotlivý materiál a práci. Cenovou nabídku můžete snížit o práce, které jste schopni zajistit svépomocí.

3. Podpis smlouvy

Po odsouhlasení cenové nabídky dochází k podepsání smlouvy o dílo, kde jsou detailně stanoveny veškeré náležitosti vztahující se k investici.

4. Tesařské práce

Stavbu krovu provádíme ručně. Na základě předchozích zkušeností jsme schopni maximálně efektivně využívat materiál k tesařským pracem, který finálně šetří vaše prostředky.

5. Klempířské práce

Veškeré klempířské práce provádí naši kvalifikovaní zaměstnanci. Pracujeme především s těmito materiály: pozink, titanzinek, měď. Dále nabízíme například lakované pozinkové plechy Lindab a Ruukki, lakované hliníkové plechy Prefa, nerezovou klempířskou ocel a další. Tyto materiály jsou v podstatě kopírovány v portfoliu okapových systémů, doplněny pak řešením od různých výrobců střešních krytin (okapy Bramac Stabicor, Isola Topflow atp.).

6. Pokrývačské práce

V současnosti se na trhu nachází několik výrobců různých druhů střešních krytin. Střešní krytiny se rozdělují především dle materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. S optimálním výběrem krytiny právě pro vaši střechu vám odborně poradíme. Naše firma se specializuje na pokládku šikmých tak i rovných střech.

7. Montáž doplňků

Montáž střešních oken, montáž nášlapných plošin, fotovoltaických panelů apod.

8. Předání díla

Po dokončení veškerých prací, které byly předem smluvně stanoveny, dochází k předání díla. Sepisuje se protokol o předání. Záruku na prováděné práce poskytujeme v délce 36 měsíců. Záruky na materiál jsou dány od výrobce.

Back to Top


Vysoušení | Bazény | Podlahy | Střechy
Zavolejte z jakéhokoliv kraje ČR!

Kontakty:
email:
telefon NON STOP:


IČO:
02157608
DIČ:
CZ02157608
moravskoslezsky olomoucky zlinsky jihomoravsky vysocina pardubicky kralovehradecky liberecky ustecky karlovarsky plzensky jihocesky stredocesky praha