Naší působnosti a služeb můžete využít po celé ČR


Realizace a rekonstrukce plášťů šikmých tak i rovných střech. Vytvoření individuálních cenových kalkulací a rozpočtů.
Při poškození střechy okamžitý zásah a návrh řešení pro zabránění následných škod.
Na kontaktní mobilní číslo 608 513 427 možno volat 24 hodin denně včetně víkendů. Naše služby a realizace jsou po celém jihomoravském kraji, Vysočina, pardubický, olomoucký, zlínský

realizace střech, pergol 
rekonstrukce střech
Odbornost řemeslná i teoretická
osobní jednání, systematičnost
projektové řešení složitých detailů
komunikace a spolupráce s ostatními
řemeslníky stavby samozřejmostí

diagnostika posouzení střechy
poškozených objektů
včetně odstraňování plísně
bližší informace a konzultace možné
získat prostřednictvím uvedených kontaktů
individuální a tvořivě odborný přístup
ke každé zakázce

posouzení rozsahu škody
vytvoření odborné cenové nabídky
a navrhnutí optimálního řešení
vzhledem k různosti a velikosti objemu
zakázky je cena kalkulovaná
vždy individuálně
prodej zboží - zajištění materiálu
popřípadě práce s materiálem
nakoupeným objednatelem


Rekonstrukce střechy

Čas od času doslouží vše, co nás obklopuje, a pak musíme takovou věc vyměnit. Opravy a renovace se týkají i střech.

Jímá vás při pomyšlení na rekonstrukci střechy vašeho domu hrůza? Děsíte se složitého shánění spolehlivých řemeslníků, astronomických výdajů a omezení provozu ve vlastním domě? Přitom ale máte strach při každém větším dešti, že se zase objeví nevzhledná skvrna na stropě? Hned zavolejte +420 608 513 427

Postup při rekonstrukci střešního pláště

1. Analýza současného stavu krovu
Nejprve odborně posoudíme stav současné střechy. Jeden z hlavních problémů je dnes napadení tesařské konstrukce hmyzem, jako je tesařík, červotoč apod. Pokud to stávající konstrukce umožní je možno tento hmyz odstranit chemickými přípravky LIGNOFIX apod. Důležitý je stav napadení, aby v budoucnu nedošlo k opětovnému “zasídlení” brouka. Hmyz velmi snižuje životnost dřevěných částí střechy a proto je v případě rekonstrukcí střešních plášťů udělat zásadní rozhodnutí – ponechat stávající krov či nový krov ?

2. Sestavení variant rekonstrukce, vypracování cenové nabídky
Na základě zhodnocení stávající situace pro Vás vypracujeme varianty řešení, tzn. cenovou nabídku v případě realizace nového krovu, v případě nezbytných tesařských oprav, popř. naceníme různé krytiny vhodné pro pokládku na Vaši střechu. Cenové nabídky vždy zpracováváme jako položkový rozpočet, kde přesně vidíte náklady na jednotlivý materiál a práci. Cenovou nabídku můžete snížit o práce, které jste schopni zajistit svépomocí.

3. Výběr krytiny, klempířských prvků, doplňků atd.

Po vypracování cenové nabídky máte možnost si vybrat z variant krytin a prvků, které jsme vybrali a doporučili pro Vaši střechu. Dnes je na trhu mnoho firem, které se specializují na výrobu produktů pro šikmé střechy. Stačí si pouze vybrat a poté již vše nechat na nás.

4. Podepsání smlouvy o dílo
V případě výběru dochází k podepsání smlouvy o dílo, kde jsou stanoveny veškeré náležitosti vztahující se k investici, stanovení termínů realizace a veškerých podrobností.

5. Demontáž staré krytiny
S demontáží souvisí zároveň odvoz sutě, dále demontáž starých klempířských prvků, laťování a celkové odhalení krovu. Důležité je, aby demontáž probíhala co nejrychleji a zbylo co nejvíce času na ostatní práce, které jsou nutné k opětovnému zakrytí střešního pláště a neobjevilo se špatné počasí. S demontáží souvisí odvoz sutě, kterou pro Vás samozřejmě také zajistíme.

6. Tesařské opravy
Po demontáži staré střešní krytiny se “ukáže” krov a skutečný stav. Vždy se snažíme o maximální zhodnocení při prvotní schůzce a prvotním vypracováváním variant rekonstrukce, jenomže ze zkušenosti víme, že většinou se ještě objeví drobné opravy, které je nutné realizovat před samotným pokračováním v dalších pracech.

7. Impregnace krovu
Po nutných tesařských opravách krov naimpregnujeme přípravky, které používáme již dlouhou dobu a s jejich účinností máme zkušenosti. Jedná se především o LIGNOFIX. Barva impregnace může býti červená, popř. zelená, v podstatě nehraje roli, barva je do impregnace přidána pouze z důvodu, abychom viděli, která místa jsou již impregnovaná a která dosud ne.

8. Laťování
Po impregnaci dochází k novému nalaťování. Latě se používají o rozměrech 6 x 4 cm, nebo 5 x 3 cm, vše záleží na výběru krytiny. Latě jsou již tlakově impregnované proti dřevohmyzu, který by je mohl v budoucnu napadnout.

9. Pokládka nové krytiny
Po nalaťování dochází k pokládce nově vhodně vybrané krytiny, kterou Váš původní krov unese a Váš dům příliš nezatíží.

10. Montáž doplňků
Montáž střešních oken, montáž nášlapných plošin, anténních tašek, odvětrávacích prvků apod.

11. Klempířské práce
Veškeré klempířské práce provádí naši kvalifikovaní zaměstnanci. Pracujeme především s těmito materiály: pozink, titanzinek, měď. Dále nabízíme například lakované pozinkové plechy Lindab a Ruukki, lakované hliníkové plechy Prefa, nerezovou klempířskou ocel a další.

12. Předání díla
Po dokončení veškerých prací, které byly předem smluvně stanoveny, dochází k předání díla. Sepisuje se protokol o předání. Záruku na prováděné práce poskytujeme v délce 36 měsíců. Záruky na materiál jsou dány od výrobce.

Back to Top


Vysoušení | Bazény | Podlahy | Střechy
Zavolejte z jakéhokoliv kraje ČR!

Kontakty:
email:
telefon NON STOP:


IČO:
02157608
DIČ:
CZ02157608
moravskoslezsky olomoucky zlinsky jihomoravsky vysocina pardubicky kralovehradecky liberecky ustecky karlovarsky plzensky jihocesky stredocesky praha